Меню
Корзина

БЮСТИ | ГОЛОВИ | МАСКИ

БЮСТИ | ГОЛОВИ | МАСКИ
Невеликий бюст дівчинки послужить прекрасним доповненням в інтер'єрі приміщення.Виріб виконаний з екологічно чистого гіпсу без спотворень і дефектів...
584 грн
У стародавніх римлян Венера вважалася богинею краси, плотської любові, бажання, родючості і процвітання (в Др. Греції - Афродіта).Голова Венери може бути цікава архітекторам, дизайнерам і художникам як навчальної, інтер'єрної або декоративною моделі.Виріб виконаний з екологічно чистого гіпсу, з прав..
1 628 грн
Діана в давньо-римської міфології вважалася богинею полювання, тваринного світу, родючості і жіночності (у греків - Артеміда).Голова богині Діани може бути корисна архітекторам, дизайнерам і художникам як навчальної, інтер'єрної або декоративною моделі.Виріб виконаний з екологічно чистого гіпсу, з п..
1 449 грн
Маска італійського кондотьєра Еразмо та Нарни на прізвисько Гаттамелата є копією знаменитої кінної статуї відомого італійського скульптора епохи Відродження Донателло. Ця скульптурна робота високо оцінюється художниками і скульпторами за різкі і тяжеловоспроізводімие риси обличчя.  Може бу..
690 грн
Ця маска належить богу виноробства, веселощів, натхнення і релігійного екстазу, а також театру - синові Зевса, Бахусу.У різних культурах і народності він іменується як Діоніс, Вакх або Лібер.Може бути корисна архітекторам, дизайнерам і художникам як навчальної, інтер'єрної або декоративною моделі.Да..
684 грн
Антіной - юнак із Стародавньої Греції, свого часу був фаворитом римського імператора Адріана.Навіть через століття його скульптури вважалися еталоном юнацької краси та витонченості.Ця маска може бути корисна архітекторам, дизайнерам і художникам як навчальної, інтер'єрної або декоративною моделі.Цей..
714 грн
Аполлон в міфологіях Др. Рима і Др. Греції вважається богом світла, покровителем муз і мистецтв, провісником майбутнього, богом-цілителем, а також уособленням чоловічої краси.Це один з найбільш шанованих античних богів.Дана маска може бути корисна архітекторам, дизайнерам і художникам як навчальної,..
784 грн
Авторська робота c дуже вираженою опрацюванням міміки тварини.Голова тигра після розпису або декорування може бути використана в якості оригінальної деталі інтер'єру.Виріб виконаний з екологічно чистого гіпсу, з правильною геометрією без спотворень і дефектів.Для кріплення на стіну зі зворотного бок..
1 450 грн
Авторська робота з детальним опрацюванням міміки тварини.Барельєф голови лева після розпису або декорування може бути використаний в якості оригінальної деталі інтер'єру.Виріб виконаний з екологічно чистого гіпсу без спотворень і дефектів.Для кріплення на стіну зі зворотного боку передбачена петля-п..
650 грн
Авторська робота з детальним опрацюванням міміки тварини.Барельєф голови лева після розпису або декорування може бути використаний в якості оригінальної деталі інтер'єру.Виріб виконаний з екологічно чистого гіпсу без спотворень і дефектів.Для кріплення на стіну зі зворотного боку передбачена петля-п..
640 грн
Обрубовка голови з Гудону виконана по екорше Гудона, французького скульптора, майстра психологічного портрета.Дає уявлення при побудові обсягу і простору конструкції голови, закономірності світлотіні і перспективи.Обрубовка голови з Гудону може бути цікава дизайнерам і художникам як навчальної, інте..
719 грн
Показано з 1 по 12 із 15 (всього 2 сторінок)